...

Organizování konferencí

Profesionální akce na míru pro vás, vaše podnikání, zaměstnance a pro vaše klienty.

Při pořádání kongresů, konferencí, školení nebo teambuildingů poskytujeme komplexní zabezpečení – od výběru místa konání a zajištění prostor přes dodavatele, program, catering a hostesky až po tisk doprovodných propagačních materiálů a sborníků. V závislosti na zaměření akce a počtu účastníků zajistíme také techniky, kteří se postarají o hladký průběh akce a funkčnost technického vybavení.

Výsledkem kombinace Vašich nápadů s naší realizací je zaručený úspěch.

Konference a kongresy

Při pořádání konferencí a kongresů na míru se na nás můžete spolehnout. Po projednání důležitých požadavků specifických pro Vaši společnost pro Vás navrhneme optimální řešení.

Firemní školení a prezentace

Svěřte nám organizaci firemních školení a my Vám pomůžeme efektivně šířit a předávat klíčové znalosti z oblasti Vašeho podnikání.

Teambuildingy

Posilování týmového ducha je důležité pro fungování Vaší společnosti. Rádi Vám s tím pomůžeme uspořádáním zajímavých teambuildingových akcí, které budou účinným nástrojem pro vytváření pozitivních mezilidských vztahů, posilování týmové spolupráce a zvyšování motivace zaměstnanců.

Organizační zabezpečení

Při organizaci Vaší akce Vás budeme provázet od zrodu prvotního nápadu/plánu až po samotnou realizaci.

Technické zabezpečení a podpora

Během organizačního procesu je naším cílem zajistit hladký průběh Vaší akce. Proto nabízíme komplexní zabezpečení a zkušené techniky, kteří jsou zárukou funkčnosti veškerého technického vybavení.

Prostory

Klíčovým prvkem při plánování Vaší akce je místo konání. Nabídneme Vám ty nejlepší prostory podle typu akce a počtu účastníků tak, aby byla atmosféra příjemná a nezapomenutelná.

Catering

Kvalitní občerstvení je nedílnou součástí každé úspěšné akce. Proto Vám Vaše akce zpříjemníme také kvalitními cateringovými službami.

Nenašli jste, co jste hledali?
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.