...

O nás

Společnost LINGUITY poskytuje vícejazyčné překladatelské, tlumočnické a lokalizační služby pro malé a střední podniky, jakož i korporátní klienty prostřednictvím mezinárodní sítě lokálně působících překladatelů, lokalizačních expertů a specialistů na DTP.

Nabízíme kvalitní služby díky budování dlouhodobých partnerství mezi našimi zákazníky a našimi týmy jazykových expertů, které se vyznačují spolehlivostí a profesionální integritou. Naše procesy jsou jasně strukturovány a přizpůsobeny Vašim konkrétním požadavkům.

Naše překladatelská paměť Vám ušetří náklady

Klienti, kteří zadávají překlady podobných nebo opakujících se dokumentů, často platí opakovaně za stejné texty. V LINGUITY zajistíme, že se tomu vyhnete díky využívání našich specializovaných paměťových překladatelských nástrojů (CAT). Archivují již realizované překlady a dokážou předpřeložit celé části nových dokumentů. Přispívají ke konzistenci a kontinuálnímu zvyšování kvality. Při budování referenčních materiálů platí, že čím více dokumentů přeložíme, tím efektivněji překládáme. To v konečném důsledku snižuje Vaše náklady, ale taky urychluje a zkvalitňuje celý proces překladu.

Naši klienti

Artboard-1 (1)
Mercedes-Benz_Group_black
Artboard-3
Artboard-5
Artboard-8
Artboard-10
Artboard-11
Artboard-12
Artboard-13 (1)
Artboardk-13 (1)
Artboard-7
Artboard-15
Artboard-4
slovan
holcim
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.