...

Letecký průmysl a obrana

Protože odvětví leteckého průmyslu a obrany má mezinárodní charakter, je pro Vaši společnost nezbytné komunikovat v různých jazycích. Ať už požadujete překlad technických příruček pro globální pracovní sílu, překlad a lokalizaci webových stránek pro zahraniční publikum, nebo technické specifikace pro mezinárodní objednávku, můžete si být jisti, že společnost LINGUITY dokáže splnit Vaše požadavky na kvalitní překlad. Pokud zajistíte, aby byl Váš obsah srozumitelný pro všechny, dosáhnete svého úspěchu v mezinárodním měřítku.

Ať už jste státní neboli soukromá firma, která vyrábí komerční letadla, vojenská letadla, letecké motory nebo helikoptéry, společnost LINGUITY má odborné znalosti a zkušenosti, které pokryjí Vaše potřeby v oblasti překladů a lokalizací. Máme překladatele, kteří jsou odborníky v leteckém a obranném sektoru a jsou zárukou vysoké kvality překladů. Dokážeme přeložit celou řadu souborů, včetně dokumentů ATA 2100, ATA 100 a AvP 70.

Žádosti o návrh (RFP)

Překlady souborů CAD

Dokumenty AvP 70

Armádní specifikace

Specifikace AECMA 1000D

Dokumenty ATA 2100

Dokumenty ATA 100

Obranný standard 00-60

Naša prekladateľská pamäť vám ušetrí náklady

Klienti, ktorí zadávajú preklady podobných alebo opakujúcich sa dokumentov, často platia opakovane za tie isté texty. V LINGUITY zabezpečíme, že sa tomu vyhnete vďaka využívaniu našich špecializovaných pamäťových prekladateľských nástrojov (CAT). Archivujú už realizované preklady a dokážu predpreložiť celé časti nových dokumentov. Prispievajú ku konzistencii a kontinuálnemu zvyšovaniu kvality. Pri budovaní referenčných materiálov platí, že čím viac dokumentov preložíme, tým efektívnejšie prekladáme. To v konečnom dôsledku znižuje vaše náklady, urýchľuje a skvalitňuje celý proces prekladu.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.